Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ułatwienia dostępu

Szanowni Rodzice Naszych Jedenaściaków! Jesteśmy zwarci i gotowi i chcemy działać na rzecz Państwa dzieci.  Chcemy organizować im dodatkowe atrakcje w szkole takie jak dyskoteki, festyny, pikniki,  wspólnie obchodzone Mikołajki, czy wybrane święta z kalendarza świąt nietypowych.

Chcemy współorganizować konkursy i nagradzać zaangażowanie. Zależy nam, żeby dzieci z okresu szkoły podstawowej miały cudowne wspomnienia!!!!

Ale sami nie damy rady,  potrzebujemy Waszego wsparcia, w tym tego finansowego. Dlatego bardzo prosimy o wpłaty składek na Radę Rodziców 50 zł na cały rok szkolny (jest to tylko 5 zł miesięcznie).  

 

 DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE NNW 2023/2024

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego przypominamy, iż zawarcie ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej to dobrowolna decyzja rodzica (opiekuna prawnego).

Zawarcie umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej jest samodzielną decyzją rodzica. Polisa dotyczy zarówno nieszczęśliwych wypadków w czasie zajęć edukacyjnych realizowanych na terenie szkoły, jak również imprez i wycieczek szkolnych w kraju, ale szkoła nie ma prawa żądać od rodziców ubezpieczenia dzieci. Placówki oświatowe mają obowiązek ubezpieczyć dzieci od NNW tylko podczas wyjazdów zagranicznych.

Wybierając ubezpieczenie indywidualne Rodzice mogą samodzielnie wybrać wariant NNW, aby indywidualnie dopasować go do własnych potrzeb i preferencji.

 

POLISA GRUPOWA NNW 2023/2024

bezpieczny.pl (Generali T.U.)  nr polisy 80150328871

Informacje o zakresie polisy oraz w jaki sposób zgłosić roszczenie znajdą Państwo w załącznikach

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock  w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej  „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w 472 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu następujące szkoły:

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku,
  • Zespół Szkół Technicznych w Płocku,
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku,
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku,
  • Zespół Szkół Nr 5 w Płocku

otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego, monitora interaktywnego oraz pakiet oprogramowania wspierającego naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 70 624 291,63 zł.

Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 45 499 838,76 , natomiast dofinansowanie z budżetu państwa wynosi 2 374 495,00 zł.