Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ułatwienia dostępu

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Deklaracja dostępności dotyczy strony internetowej http://sp11plock.pl.

Data publikacji strony internetowej:

Data ostatniej istotnej aktualizacji:

Stan dostępności cyfrowej

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

Niedostępne elementy i treści:

 • w publikowanych w latach poprzednich filmach nie ma napisów dla osób niesłyszących,
 • nie udostępniamy formularza kontaktowego. Możesz skontaktować się z nami pisząc na adres e-mailowy lub dzwoniąc do nas. Dane teleadresowe umieszczone są w zakładce kontakt lub w stopce naszej strony,
 • część dokumentów w formatach pdf, doc(x), xls(x), ppt(x) nie jest poprawnie odczytywana przez programy dla osób niewidzących,
 • część plików nie jest dostępna cyfrowo,
 • dokumenty archiwalne opublikowane na stronie przed 23 września 2018 r. częściowo nie są dostępne. Nie mamy prawnego obowiązku dostosowywania tych dokumentów. Jeżeli potrzebujesz dostępu do nich skontaktuj się z nami i wskaż dokładnie, o które z nich Ci chodzi i jak powinniśmy je dostosować,
 • na niektórych podstronach może wystąpić niepoprawna struktura nagłówkowa,
 • multimedia nadawane na żywo i treści od innych podmiotów są wyłączone z obowiązku zapewniania dostępności.

Przygotowanie deklaracji dostępności

Deklarację sporządzono dnia:

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Na tej stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Potrzebujesz informacji w innej formie niż prezentowana na stronie internetowej? Skontaktuj się z nami! W zgłoszeniu podaj:

 • adres internetowy strony, na której jest niedostępna dla Ciebie treść,
 • swoje imię i nazwisko,
 • swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail),
 • informacje, jaki sposób przekazania informacji jest dla Ciebie najwygodniejszy (np. druk powiększony, alfabet Braille’a, informacja dźwiękowa).

Na tej stronie internetowej są problemy, które według Ciebie, wynikają z niespełnienia wymogów dostępności cyfrowej? Zgłoś to do nas.

Za wszystkie kwestie związane z dostępnością cyfrową i udostępnianiem treści z tej strony internetowej odpowiada Maciej Karczewski – dyrektor szkoły. Możesz skontaktować się z nim mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 24 364 77 80

Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące. Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, z Twojego zgłoszeniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób. Jeżeli nasze działania nie będą dla Ciebie zadowalające możesz zgłosić skargę do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeżeli nadal będziesz mieć uwagi do naszych działań związanych z dostępnością cyfrową możesz zgłosić je do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Dostępność architektoniczna

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego

Adres budynku: ul. Kochanowskiego 11, 09-402 Płock

Kontakt do kierownika administracyjnego budynku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 24 364 77 83

Do siedziby szkoły można dojechać autobusami komunikacji miejskiej – linie nr 14 i 32 (przystanek przy ul. Mickiewicza – odległość ok. 300 m) lub linia nr 18 (przystanek przy ul. Kochanowskiego – odległość ok. 500 m).

 1. Teren szkoły jest ogrodzony, dwie bramy wjazdowe oraz furtka umieszczone są od strony ulicy Kochanowskiego.
 2. Wejście główne do budynku szkoły umieszczone jest od strony ulicy Kochanowskiego. Podest przy drzwiach wejściowych posiada powierzchnię manewrową 160 x 350 cm. Wejście na podest możliwe jest za pomocą dwóch stopni lub podjazdu dla wózków, który znajduje się po lewej stronie wejścia. Podjazd składa się z dwóch pochylni, każda o wymiarach 140 x 40 cm. Drzwi wejściowe są pojedyncze, otwierane ręcznie, o szerokości ponad 90 cm z progiem o wysokości 2 cm.
 3. Sekretariat zlokalizowany jest na parterze, po lewej stronie od wejścia głównego. Pracownik sekretariatu szkoły udziela informacji w dni robocze w godzinach od 7:30 do 15:30. Telefon kontaktowy 24 364 77 80.
 4. Wejście do sekretariatu szkoły ma szerokość 90 cm.
 5. W budynku szkoły znajduje się dyżurka, w której dostępna jest osoba mogąca udzielić pomocy lub informacji. Dyżurka znajduje się w korytarzu po prawej stronie od wejścia głównego. Telefon kontaktowy 24 364 77 92.
 6. Dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich dostępny jest wyłącznie korytarz i pomieszczenia na parterze. Wejścia do sal lekcyjnych mają szerokość 90 cm. Wszystkie klamki umieszczone na wysokości 110 cm.
 7. Do sali gimnastycznej od strony szkoły prowadzi korytarz, który kończy się schodami (2 stopnie), które można pokonać za pomocą platformy przyschodowej. Dla osób na wózkach inwalidzkich przygotowana jest także pochylnia, która jest dostępna od strony bocznych drzwi wejściowych do sali gimnastycznej, do których prowadzi płaski chodnik wprost z parkingu szkolnego.
 8. W budynku nie ma zainstalowanych wind ani podnośników.
 9. Korytarze płaskie o szerokości minimum 120 cm umożliwiające swobodne minięcie się osoby pełnosprawnej z osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim.
 10. Stopnie schodów prowadzących na I piętro budynku nie posiadają wystających krawędzi, pierwszy i ostatni stopień w biegu oznaczone są żółto – czarną taśmą oraz zmienioną fakturą powierzchni łatwo wyczuwalną przez osoby z dysfunkcją wzroku.
 11. Poręcze przy schodach prowadzących na piętro budynku są jednostronne, umieszczone na wysokości 110 cm.
 12. Toaleta dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się na parterze.
 13. Szatnia dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się na parterze, po prawej stronie od wejścia głównego obok dyżurki.
 14. Przed budynkiem wyznaczono miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
 15. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. Ze względu na bezpieczeństwo uczniów wymagamy poinformowania pracownika szkoły o takiej potrzebie. W szkole uczą się dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, w pojedynczych przypadkach widok psa budzi lęk i obawę tych uczniów.
 16. W budynku nie zastosowano podpisów brajlowskich ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym. Nie jest dostępna informacja głosowa. Nie zastosowano pętli indukcyjnych przy wejściu.
 17. Szkoła nie zapewnia możliwości skorzystania z tłumacza polskiego języka migowego (PJM) stacjonarnie i online.
 18. W budynku wykonana jest dźwiękowa sygnalizacja informująca o zagrożeniach pożarowych.

Aplikacje mobilne

Nie udostępniamy żadnych aplikacji mobilnych.

Informacje dodatkowe

Wszystkie informacje publikowane przez nas w mediach społecznościowych są dostępne cyfrowo i nie umieszczamy ich ponownie na tej stronie internetowej.

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock  w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej  „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w 472 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu następujące szkoły:

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku,
 • Zespół Szkół Technicznych w Płocku,
 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku,
 • Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku,
 • Zespół Szkół Nr 5 w Płocku

otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego, monitora interaktywnego oraz pakiet oprogramowania wspierającego naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 70 624 291,63 zł.

Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 45 499 838,76 , natomiast dofinansowanie z budżetu państwa wynosi 2 374 495,00 zł.