Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ułatwienia dostępu

21 czerwca 2024 r. (piątek)

 

Klasy 1 – 2

godz. 8:00      – spotkanie z wychowawcą w klasie

 

Klasy 3

godz. 8:50      – spotkanie z wychowawcą w klasie

godz. 9:00      – uroczystość zakończenia roku szkolnego w sali gimnastycznej

godz. 10:00    – powrót do klas, spotkanie z wychowawcą

 

Klasy 4 – 6

godz. 9:30      – spotkanie z wychowawcą w klasie

 • 4a – sala nr 25
 • 4b – sala nr 33
 • 4c – sala nr 30
 • 5a – sala nr 23
 • 5b – sala nr 31
 • 5c – sala nr 27
 • 6a – sala nr 22
 • 6b – sala nr 24

 

Klasy 7 – 8

godz. 10:50    – spotkanie z wychowawcą w klasie

godz. 11:00    – uroczystość zakończenia roku szkolnego w sali gimnastycznej, pożegnanie uczniów kl. 8

godz. 12:15    – powrót do klas, spotkanie z wychowawcą

 • 7a – sala nr 32
 • 7b – sala nr 30
 • 8a – sala nr 31
 • 8b – sala nr 27

 

Całodobowa infolinia

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock  w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej  „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w 472 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu następujące szkoły:

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku,
 • Zespół Szkół Technicznych w Płocku,
 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku,
 • Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku,
 • Zespół Szkół Nr 5 w Płocku

otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego, monitora interaktywnego oraz pakiet oprogramowania wspierającego naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 70 624 291,63 zł.

Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 45 499 838,76 , natomiast dofinansowanie z budżetu państwa wynosi 2 374 495,00 zł.

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Bezpieczny i niechroniony
papn
baner
rowerowy_maj
logo DI