Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Smaller Default Larger

RADA RODZICÓW

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Przewodnicząca

 Joanna Hutnik

 

Zastępca przewodniczącej

 Jadwiga Asmeniene

 

Skarbnik

Monika Kowalska

 

Sekretarz

 Magdalena Piotrowska

Wpłaty na Radę Rodziców w wysokości 20 zł za jeden semestr można przekazywać do skarbników klasowych lub skarbnika Rady Rodziców.

 

 UBEZPIECZENIE NNW 2020/2021

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego przypominamy, iż zawarcie ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej to dobrowolna decyzja rodzica (opiekuna prawnego).

Zawarcie umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej jest samodzielną decyzją rodzica. Polisa dotyczy zarówno nieszczęśliwych wypadków w czasie zajęć edukacyjnych realizowanych na terenie szkoły, jak również imprez i wycieczek szkolnych w kraju, ale szkoła nie prawa żądać od rodziców ubezpieczenia dzieci.

Ministerstwo Edukacji Narodowej wyjaśnia, że szkoła nie jest uprawniona do żądania zawarcia przez rodziców (opiekunów) umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia w przypadku uczestniczenia przez dziecko w wycieczkach krajowych. Tym samym szkoła nie może odmówić nieubezpieczonemu dziecku wyjazdu na wycieczkę krajową, czy wyjście do kina. Placówki oświatowe mają obowiązek ubezpieczyć dzieci od NNW tylko podczas wyjazdów zagranicznych.

Wybierając ubezpieczenie indywidualne Rodzice mogą samodzielnie wybrać wariant NNW, aby indywidualnie dopasować go do własnych potrzeb i preferencji.

Poniżej załączamy linki do pośredników oraz towarzystw ubezpieczeniowych, które przesłały nam swoje oferty:

 

POLISA GRUPOWA NNW 2020/2021

T.U. Generali nr polisy 90000344486

 

Załączniki:
FileDescription
Download this file (bezpieczny-roszczenia.pdf)bezpieczny-roszczenia.pdf 
Download this file (OWU.pdf)OWU.pdf 
Download this file (zakres polisy 2020-2021.pdf)zakres polisy 2020-2021.pdf 

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego oraz pakiet oprogramowań wspierających naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 34 999 800,00 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 27 999 840,00 zł.