RADA RODZICÓW

Przemysław Falkowski

Sekretarz

Magdalena Piotrowska

Adres poczty elektronicznej Rady Rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty na Radę Rodziców w wysokości 20 zł za jeden semestr można przekazywać do skarbników klasowych lub skarbnika Rady Rodziców.

Informacje o ubezpieczeniu uczniów - rok szkolny 2018/2019.
Ubezpieczyciel: AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Spółka Akcyjna, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

Pośrednik: Bezpieczny.pl Sp. z o.o. ul. Goplańska 56, 80-178 Gdańsk, Magdalena Wrzeszcz, tel. 600 319 102
Suma ubezpieczenia: 12 000 zł
Składka za 12 m-cy: 32 zł