Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W roku szkolnym 2018/2019 została powołana w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 Komisja ds. Promocji Zdrowia, której celem jest prowadzenie i koordynowanie działań uświadamiających społeczność szkolną w zakresie dbania o swoje zdrowie, bezpieczeństwo i otaczające nas środowisko. Co więcej, promocja zdrowia w naszej szkole ma pomóc uczniom w dokonywaniu zmian w swoim stylu życia tak, aby mogli cieszyć się dobrą kondycją i dobrym samopoczuciem. W związku z tym poprzez programy, projekty i przedsięwzięcia mamy zamiar przekazać uczniom wiedzę i umożliwić nabycie umiejętności niezbędnych do podejmowania wyborów dla poprawy zdrowia i stanu środowiska.

Jeden z pierwszych projektów komisji - akcja „Sportowa przerwa” ma na celu promowanie wśród uczniów bezpiecznej aktywności fizycznej podczas przerw szkolnych. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 uczestniczą również w programie profilaktycznym Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Płocku „Trzymaj Formę”.

Przewodnicząca komisji do spraw promocji zdrowia – Katarzyna Juzaszek – Jaworska.

Skład komisji: Hanna Szachowska, Dorota Dądzik, Iwona Chrobocińska, Joanna Wielgócka, Aleksandra Czarnecka, Milena Sawicka – Wychódzka, Monika Salamon, Tomasz Serafin i Tomasz Mrówczyński.

 

Informacje Głównego Inspektora Sanitarnego