Informacja
dotycząca nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

Od 01.01.2019 r. zapisy na wizyty w punktach odbywają się w poniedziałek, wtorek, środa w godzinach od 8.00 do 15.00, piątek od 9.00 do 15.00, a w czwartek od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 603 605 352.

Prezydent Miasta Płocka ustalił trzy punkty pomocy prawnej, w których będzie udzielana nieodpłatnie pomoc dla osób uprawnionych.

• Punkt świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej na podstawie Porozumienia zawartego z Okręgową Radą Adwokacką:

Punkt 1 - Centrum ds. Organizacji Pozarządowych ul. Misjonarskiej 22, lokal nr 2 czynny w poniedziałek, czwartek, piątek w godzinach od 13.00 do 17.00 w środy od 14.00 do 18.00, a we wtorek od 11.00 do 15.00.

• Punkt świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej na podstawie Porozumienia zawartego z Okręgową Izbą Radców Prawnych:

Punkt 2 – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. St. Zgliczyńskiego 4, lokal nr 9 czynny w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek w godzinach od 15.00 do 19.00, a w piątki od 11.00 do 15.00.

• Punkt świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej prowadzony przez organizację pozarządową:

Punkt 3 – Szkoła Podstawowa nr 17 ul. Miodowa 18 parter pokój nr 27 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.30 do 19.30 prowadzony przez Stowarzyszenie Centrum Innowacji Społeczeństwa Informacyjnego

Prezydent Miasta Płocka ustalił dwa punkty poradnictwa obywatelskiego, w których będzie świadczone poradnictwo obywatelskie dla osób uprawnionych.

• Punkt 4 – Szkoła Podstawowa nr 5 , ul. Krakówka 4 , pokój obok dyżurki czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15.30 do 19.30, w piątek w godzinach od 15.00 do 19.00 prowadzony przez Centrum Psychologiczno – Pastoralne „Metanoia” i Fundację Ekonomii Społecznej „Przystań”

• Punkt 5 – Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Czwartaków 6, lokal nr 10 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.30 do 19.30 prowadzony przez Fundację Ekonomii Społecznej „Przystań” i Centrum Psychologiczno – Pastoralne „Metanoia”.