Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Smaller Default Larger

Szanowni Państwo!

Na indywidualne konta w dzienniku został przesłany plan zajęć dla każdej klasy 4 - 8 obowiązujący podczas nauczania hybrydowego.

Plan jest  podzielony na dwie części:

  • I tydzień – od 17 do 21 maja 2021 r.,
  • II tydzień – od 24 do 28 maja 2021 r. (uwzględniający 3 dni egzaminu ósmoklasisty).

 

W szkole będzie jednocześnie przebywało nie więcej niż do 50% uczniów klas 4-8.

WAŻNA ZMIANA! Dotyczy godzin rozpoczynania lekcji online!

Od 17 maja 2021 r. nastąpi połączenie nauczania zdalnego ze stacjonarnym, dlatego ulegną zmianie dotychczasowe harmonogramy zajęć online. Lekcje online będą rozpoczynały się o tej samej godzinie co lekcje stacjonarne, ale będą trwały 30 minut.

Nowy harmonogram lekcji online:

  1. 7:30 – 8:00
  2. 8:15 – 8:45
  3. 9:05 – 9:35
  4. 9:55 – 10:25
  5. 10:45 – 11:15
  6. 11:35 – 12:05
  7. 12:35 – 13:05
  8. 13:35 – 14:05

Stołówka będzie dostępna dla uczniów, którzy w danym dniu będą przebywali w szkole. Jeżeli ktoś chce zrezygnować z obiadów to należy zadzwonić (24 364 77 86) lub napisać wiadomość w dzienniku do p. Doroty Wiśniewskiej – intendenta szkoły.

Część zajęć pozalekcyjnych zostanie przywrócona stacjonarnie. Szczegółowe informacje przekażą uczniom nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia.

Maciej Karczewski
Dyrektor Szkoły

Całodobowa infolinia

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego oraz pakiet oprogramowań wspierających naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 34 999 800,00 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 27 999 840,00 zł.

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI