Szanowni Państwo!

Na indywidualne konta w dzienniku został przesłany plan zajęć dla każdej klasy 4 - 8 obowiązujący podczas nauczania hybrydowego.

Plan jest  podzielony na dwie części:

• I tydzień – od 17 do 21 maja 2021 r.,
  • II tydzień – od 24 do 28 maja 2021 r. (uwzględniający 3 dni egzaminu ósmoklasisty).

W szkole będzie jednocześnie przebywało nie więcej niż do 50% uczniów klas 4-8.

WAŻNA ZMIANA! Dotyczy godzin rozpoczynania lekcji online!

Od 17 maja 2021 r. nastąpi połączenie nauczania zdalnego ze stacjonarnym, dlatego ulegną zmianie dotychczasowe harmonogramy zajęć online. Lekcje online będą rozpoczynały się o tej samej godzinie co lekcje stacjonarne, ale będą trwały 30 minut.

Nowy harmonogram lekcji online:

1. 7:30 – 8:00
  2. 8:15 – 8:45
  3. 9:05 – 9:35
  4. 9:55 – 10:25
  5. 10:45 – 11:15
  6. 11:35 – 12:05
  7. 12:35 – 13:05
  8. 13:35 – 14:05

Stołówka będzie dostępna dla uczniów, którzy w danym dniu będą przebywali w szkole. Jeżeli ktoś chce zrezygnować z obiadów to należy zadzwonić (24 364 77 86) lub napisać wiadomość w dzienniku do p. Doroty Wiśniewskiej – intendenta szkoły.

Część zajęć pozalekcyjnych zostanie przywrócona stacjonarnie. Szczegółowe informacje przekażą uczniom nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia.

Maciej Karczewski

Całodobowa infolinia