Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Smaller Default Larger

Całodobowa infolinia

Zuchy z Gromady Zuchowej "Bractwo Leśnej Tajemnicy" i uczniowie naszej szkoły uczestniczą w Finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 10 lat. Od trzech lat organizujemy stacjonarną puszkę, do której wrzucane są środki z prowadzonej w szkole licytacji lub z indywidualnych wpłat.

Rozliczenie 29 Finału WOŚP:

  • stacjonarna puszka - 874,56 zł
  • zbiórka wolontariacka - 3452,74 zł
  • zebrane środki łącznie - 4327,30 zł

Bardzo dziękujemy wolontariuszom, którzy kwestowali od godz. 8:30 - 12:00. Dziękujemy za ich zaangażowanie, poświęcony czas i harcerską służbę. Dziękujemy rodzicom wolontariuszy za wsparcie obecnością, gorącą herbatą, pomoc w bezpiecznym transporcie wolontariuszy do Miejskiego Sztabu WOŚP. Gorące podziękowania składamy na ręce uczniów, rodziców i wszystkich tych, którzy wsparli WOŚP. To nasze wspólne dzieło!

 

Tomasz Ogieniewski
koordynator akcji, opiekun grupy wolontariuszy

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego oraz pakiet oprogramowań wspierających naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 34 999 800,00 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 27 999 840,00 zł.

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI