Całodobowa infolinia

Zuchy z Gromady Zuchowej "Bractwo Leśnej Tajemnicy" i uczniowie naszej szkoły uczestniczą w Finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 10 lat. Od trzech lat organizujemy stacjonarną puszkę, do której wrzucane są środki z prowadzonej w szkole licytacji lub z indywidualnych wpłat.

Rozliczenie 29 Finału WOŚP:

• stacjonarna puszka - 874,56 zł
  • zbiórka wolontariacka - 3452,74 zł
  • zebrane środki łącznie - 4327,30 zł

Bardzo dziękujemy wolontariuszom, którzy kwestowali od godz. 8:30 - 12:00. Dziękujemy za ich zaangażowanie, poświęcony czas i harcerską służbę. Dziękujemy rodzicom wolontariuszy za wsparcie obecnością, gorącą herbatą, pomoc w bezpiecznym transporcie wolontariuszy do Miejskiego Sztabu WOŚP. Gorące podziękowania składamy na ręce uczniów, rodziców i wszystkich tych, którzy wsparli WOŚP. To nasze wspólne dzieło!

Tomasz Ogieniewski
koordynator akcji, opiekun grupy wolontariuszy

swu