Całodobowa infolinia

Szanowni Państwo,

przedstawiam organizację pracy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 od 18.01.2021 r. przygotowaną na podstawie obowiązujących aktów prawnych.

Informuję również o aktualizacji Regulaminu funkcjonowania szkoły, który znajdziecie Państwo w załączniku.

Nauka w klasach I-III

W okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom, będzie opierała się o wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas.

Nauka w klasach IV-VIII

Od 18 do 31 stycznia 2021 r. na obszarze kraju nadal ogranicza się funkcjonowanie szkół podstawowych w zakresie klas IV - VIII. Uczniowie tych klas kontynuują nauczanie zdalne według obowiązującego dotychczas  harmonogramu zajęć.

Opieka świetlicowa dla najmłodszych uczniów

Świetlica dla uczniów klas I-III pracuje w godzinach 6:45 - 16:30 uwzględniając wytyczne dotyczące reżimu sanitarnego.

Stołówka szkolna

Od 18.01.2021 r. wznawia pracę stołówka szkolna dla uczniów klas I - III. Jadłodajnia została podzielona na 3 strefy. Obiady będą wydawane w następujących godzinach:

• 11:00 - 11:15 - klasy I,
  • 11:15 - 11:30 - klasy II,
  • 11:30 - 11:45 - klasy III.

Nauka zdalna na terenie szkoły dla uczniów potrzebujących wsparcia

Rodzic dziecka z klas IV - VIII może wnioskować o umożliwienie uczniowi realizacji zajęć zdalnych w szkole, który z uwagi na rodzaj niepełnosprawności lub z powodu innych ważnych przyczyn nie może uczyć się w domu.

Konsultacje dla zdających egzaminy

Dla uczniów klas ósmych będą kontynuowane konsultacje grupowe z przedmiotów egzaminacyjnych.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia będą odbywały się według dotychczasowego planu z uwzględnieniem wytycznych dotyczących reżimu sanitarnego.

Maciej Karczewski
Dyrektor Szkoły