Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Smaller Default Larger

Całodobowa infolinia

Szanowni Państwo,

przedstawiam organizację pracy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 od 18.01.2021 r. przygotowaną na podstawie obowiązujących aktów prawnych.

Informuję również o aktualizacji Regulaminu funkcjonowania szkoły, który znajdziecie Państwo w załączniku.

 

Nauka w klasach I-III

W okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom, będzie opierała się o wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas.

Nauka w klasach IV-VIII 

Od 18 do 31 stycznia 2021 r. na obszarze kraju nadal ogranicza się funkcjonowanie szkół podstawowych w zakresie klas IV - VIII. Uczniowie tych klas kontynuują nauczanie zdalne według obowiązującego dotychczas  harmonogramu zajęć.

Opieka świetlicowa dla najmłodszych uczniów

Świetlica dla uczniów klas I-III pracuje w godzinach 6:45 - 16:30 uwzględniając wytyczne dotyczące reżimu sanitarnego.

Stołówka szkolna

Od 18.01.2021 r. wznawia pracę stołówka szkolna dla uczniów klas I - III. Jadłodajnia została podzielona na 3 strefy. Obiady będą wydawane w następujących godzinach:

  • 11:00 - 11:15 - klasy I,
  • 11:15 - 11:30 - klasy II,
  • 11:30 - 11:45 - klasy III. 

Nauka zdalna na terenie szkoły dla uczniów potrzebujących wsparcia

Rodzic dziecka z klas IV - VIII może wnioskować o umożliwienie uczniowi realizacji zajęć zdalnych w szkole, który z uwagi na rodzaj niepełnosprawności lub z powodu innych ważnych przyczyn nie może uczyć się w domu.

Konsultacje dla zdających egzaminy

Dla uczniów klas ósmych będą kontynuowane konsultacje grupowe z przedmiotów egzaminacyjnych.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia będą odbywały się według dotychczasowego planu z uwzględnieniem wytycznych dotyczących reżimu sanitarnego.

Maciej Karczewski
Dyrektor Szkoły

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego oraz pakiet oprogramowań wspierających naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 34 999 800,00 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 27 999 840,00 zł.

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI