Całodobowa infolinia

Szanowni Państwo!

Od 26 października do 8 listopada 2020 r. zostaje wprowadzone częściowe ograniczenie funkcjonowania szkół podstawowych. Uczniowie klas IV – VIII będą realizowali zajęcia obowiązkowe z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Bardzo proszę o systematyczne sprawdzanie informacji w dzienniku, dzisiaj i jutro otrzymacie Państwo dodatkowe wiadomości dotyczące organizacji zdalnego nauczania.

Najważniejsze informacje:

1. Materiały będą wysyłane przez nauczycieli na konta uczniów i rodziców w MobiDzienniku według dotychczasowego planu zajęć. Uczniowie w każdym dniu otrzymają materiały na wszystkie lekcje wynikające z planu zajęć klasy.
  2. Potwierdzeniem obecności ucznia na zajęciach będzie odebranie przez niego wiadomości przesłanej na konto UCZNIA w dzienniku. Uczeń ma obowiązek odebrać wiadomości od nauczycieli w danym dniu do godz. 18.00. Nieodebranie wiadomości od nauczyciela będzie skutkowało zapisaniem nieobecności na lekcji.
  3. Zajęcia online będą trwały ok. 30 minut i będą odbywały się według harmonogramu, który otrzymacie Państwo w kolejnej wiadomości.

W załączniku znajdują się zasady organizacji zdalnego nauczania w klasach IV – VIII.

Maciej Karczewski

swu