Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Smaller Default Larger

Całodobowa infolinia

Szanowni Państwo!

Od 26 października do 8 listopada 2020 r. zostaje wprowadzone częściowe ograniczenie funkcjonowania szkół podstawowych. Uczniowie klas IV – VIII będą realizowali zajęcia obowiązkowe z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Bardzo proszę o systematyczne sprawdzanie informacji w dzienniku, dzisiaj i jutro otrzymacie Państwo dodatkowe wiadomości dotyczące organizacji zdalnego nauczania.

Najważniejsze informacje:

  1. Materiały będą wysyłane przez nauczycieli na konta uczniów i rodziców w MobiDzienniku według dotychczasowego planu zajęć. Uczniowie w każdym dniu otrzymają materiały na wszystkie lekcje wynikające z planu zajęć klasy.
  2. Potwierdzeniem obecności ucznia na zajęciach będzie odebranie przez niego wiadomości przesłanej na konto UCZNIA w dzienniku. Uczeń ma obowiązek odebrać wiadomości od nauczycieli w danym dniu do godz. 18.00. Nieodebranie wiadomości od nauczyciela będzie skutkowało zapisaniem nieobecności na lekcji.
  3. Zajęcia online będą trwały ok. 30 minut i będą odbywały się według harmonogramu, który otrzymacie Państwo w kolejnej wiadomości.

W załączniku znajdują się zasady organizacji zdalnego nauczania w klasach IV – VIII.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły
Maciej Karczewski

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego oraz pakiet oprogramowań wspierających naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 34 999 800,00 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 27 999 840,00 zł.

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI