Smaller Default Larger

Zapraszamy do wirtualnej galerii, w której przedstawione są prace uczniów, wykonane podczas XV edycji Międzyszkolnych Spotkań Twórczych "Ortomaci w naszych domach", które były realizowane w ramach akcji #zostanwdomu.

Organizatorami wydarzenia są: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku.

Jeżeli zdarzyłoby się, że braliście udział w konkursie, a Waszej pracy nie ma w galerii, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekty - modele planety ORTOMATYKI

Alan Czarnomski