Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Smaller Default Larger

Zapraszamy do wirtualnej galerii, w której przedstawione są prace uczniów, wykonane podczas XV edycji Międzyszkolnych Spotkań Twórczych "Ortomaci w naszych domach", które były realizowane w ramach akcji #zostanwdomu.

Organizatorami wydarzenia są: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku.

Jeżeli zdarzyłoby się, że braliście udział w konkursie, a Waszej pracy nie ma w galerii, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekty - modele planety ORTOMATYKI

Alan Czarnomski
Amelia Krawiec
Amelia Sieńko
Emilia Sobczak
Filip Obrębski
Hubert Szymański
Hubert Szymański
Lena Karcz
Maria Budek
Maria Budek
Mateusz Brzeziński
Wiktor Hutnik
Wiktor Hutnik
Wiktor Hutnik
Wiktor Machała

 

Rysunki - Kosmita

Alan Czarnomski
Alan Czarnomski
Amelia Krawiec
Antoni Puławski
Antoni Sztupecki
Dawid Zyznowski
Dawid Zyznowski
Emila Sobczak
Emilia Sobczak
Franciszek Trzciński
Franciszek Obrębski
Hubert Szymański
Jakub Strzelczak
Kacper Wagner
Kamil Dymowski
Klaudia Brzezińska
Kuba Wagner
Lena Karcz
Lena Truskolaska
Lena Wolder
Lena Wolder
Lena Wolder
Lena Żeberkiewicz
Małgorzata Kamińska
Maja Żmijewska
Mateusz Brzeziński
Mateusz Brzeziński
Mateusz Brzeziński
Mateusz Lewandowski
Oliwia Kujawa
Patrycja Wysocka
Seweryn Stefański
Seweryn Stefański
Seweryn Stefański
Seweryn Stefański
Szymon Łagodziński
Wiktor Groszewski
Wiktor Hutnik
Wiktor Machała
Zofia Kurcińska
Zofia Ratkowska
Amelka Sosnowska
Filip Linowski
Maja Kotkowska
Natalia Staniszewska
Maja Ocicka
Wiktoria Wicińska
Jakub Różański
Szymon Rostkowski

 

Opowiadania o dobrych kosmitach

Całodobowa infolinia

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Gmina Miasto Płock w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

W ramach projektu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku oraz Zespół Szkół Technicznych w Płocku otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego oraz pakiet oprogramowań wspierających naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.

Wartość projektu wynosi 34 999 800,00 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 27 999 840,00 zł.

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI