Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 28.09.2019 odbył się zjazd zwykły hufca, podczas którego podsumowaliśmy minioną kadencję. Podczas zjazdu wręczono Honorowe, Srebrne oraz Brązowe Odznaki Hufca ZHP PŁOCK oraz podziękowania dla Dyrektorów płockich szkół i przedszkoli. P. Katarzyna Juzaszek - Jaworska, w imieniu dyrektora szkoły, odebrała z rąk dotychczasowego Komendanta Hufca ZHP Płock hm. Mariusza Fabiszewskiego podziękowania za wspieranie działalności harcerskiej.

 images/aktualnosci/podziekowania_ZHP.jpg

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI