W dniu 7 i 8 października 2019 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy.

W głosowaniu (online) wzięło udział 242 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 6 zgłoszonych kandydatów. Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów byli: pan Michał Krzywda – nauczyciel informatyki oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Joanna Szymborska. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły osoby, które uzyskały największą liczbę głosów.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 w Płocku:

• Maja Zaborowska kl. VII a - PRZEWODNICZĄCA
  • Kamil Dymowski kl. VI b - ZASTĘPCA
  • Zofia Zielińska kl. IV a - SEKRETARZ

Uczniowie, którzy będą wspomagali pracę prezydium Samorządu Uczniowskiego to:

• Oliwia Ziółkowska kl. VI c
  • Jan Falkowski kl. V a
  • Karolina Szczodrowska kl. V e

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy !!!

Opiekun SU
Joanna Szymborska