Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 18 czerwca 2019 r. (wtorek) Szkoła Podstawowa nr 11, Rada Rodziców i Klub Osiedla Kochanowskiego PSML-W zapraszają wszystkich uczniów na piknik pn. „Żegnaj szkoło na wesoło”.
W ostatnim dniu zajęć roku szkolnego 2018/2019 zaprosimy nasze dzieci na „bańkowe warsztaty”, komediowy teatrzyk, zabawy i prezentacje przygotowane przez Policję, WOPR, Straż Miejską, Klub Osiedla Kochanowskiego i zaprzyjaźnionych motocyklistów.
Każdy uczestnik pikniku otrzyma kartonik soku.

  • Klasy I-III - godz. 9.00 - 10.30
  • Klasy IV-VIII - godz. 10.30 - 12.00

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI