Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice!

W związku z pismem Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 13 maja 2019 r. w szkole zostaną zorganizowane spotkania dla rodziców, podczas których wychowawcy przedstawią Państwu procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie szkoły oraz osoby i instytucje, do których można zgłosić się o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej.

Informację o spotkaniu otrzymacie Państwo od wychowawcy klasy w dzienniku elektronicznym.

Dyrektor Szkoły
Maciej Karczewski

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI