Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miło nam poinformować, że gośćmi Kuriera Mazowieckiego TVP3 emitowanego w dniu 07.05.2019 r. byli dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 11 i Szkoły Podstawowej nr 15 w Płocku.
Przedstawiciele płockich szkół rozmawiali o realizowanej w naszym mieście kampanii Rowerowy Maj, która promuje zdrowy tryb życia, zrównoważoną mobilność oraz popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły.
Rozmowa rozpoczyna się ok. 11 minuty programu.
https://warszawa.tvp.pl/42519052/07052019

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI