Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo,

już po raz trzeci włączamy się w akcję zapoczątkowaną przez miasto Gdańsk, która ma zachęcić uczniów do podjęcia regularnej aktywności fizycznej. Startujemy w poniedziałek, 06.05.2019 r.

Wszystkie klasy otrzymują plakaty, a uczniowie, którzy wyrażą chęć udziału w kampanii – książeczki  rowerowe.

Za każdy przyjazd do szkoły dziecko otrzyma dwie naklejki: jedną – okrągłą – nakleja na plakat klasowy, drugą – kwadratową – do swojej książeczki rowerowej. Rejestracja przyjazdów prowadzona będzie każdego dnia Kampanii.

Rowery i hulajnogi uczniowie zostawiają przed budynkiem szkoły zabezpieczając sprzęt przed kradzieżą (przypinają do stojaka rowerowego lub barierek wzdłuż chodnika). Rolki i wrotki będą zabezpieczone wewnątrz budynku, ale muszą być oddawane do przechowania w podpisanych workach (reklamówkach). Prosimy również o podpisanie rolek, wrotek i deskorolek nieścieralnym markerem.

W załącznikach znajdują się informatory dla rodziców przygotowane przez Urząd Miasta Płocka.

Zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w kampanii należy dostarczyć do wychowawców klas do 10 maja 2019 r.

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI