Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo!

Pragnę Państwa poinformować, że w przypadku decyzji o rozpoczęciu ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty od 8 kwietnia br. (poniedziałek), pracownicy Szkoły Podstawowej nr 11 również do niego przystąpią. W przeprowadzonym w szkole referendum za podjęciem akcji strajkowej opowiedziało się 93% nauczycieli.

W dniach strajku w szkole nie będą odbywały się zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne. W związku z tym proszę, w miarę posiadanych możliwości, o zorganizowanie swoim dzieciom opieki w czasie trwającego strajku.

Jeżeli jednak nie jesteście Państwo w stanie tej opieki zapewnić, proszę o przekazanie takiej informacji poprzez wypełnienie deklaracji udziału dziecka w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych w świetlicy szkolnej (rodzice uczniów klas I – IV) lub przekazanie informacji o potrzebie objęcia dziecka opieką świetlicy poprzez dziennik elektroniczny wysyłając wiadomość do wicedyrektor szkoły Pani Elżbiety Żółtowskiej (rodzice uczniów klas V – VIII). Opieka będzie zapewniona w godzinach pracy świetlicy szkolnej, tj. 6.45 - 16.30.

Informacja ta jest bardzo ważna, aby dyrektor mógł prawidłowo zaplanować organizację pracy szkoły i zapewnić dzieciom odpowiednią opiekę i bezpieczne warunki pobytu w placówce.

Czas trwania strajku nie został określony, dlatego deklaracja uwzględnia dni od 8 do 12 kwietnia. Wypełniony dokument proszę zwrócić do wychowawcy najpóźniej do dnia 05.04.2019 r. (piątek). W indywidulanych przypadkach, jeżeli nie ma możliwości dostarczenia deklaracji do wychowawcy, proszę przesłać odpowiednie informacje do wychowawcy w dzienniku elektronicznym.  

Już dziś pragnę Państwu podziękować za wyrozumiałość i jednocześnie przeprosić za wszystkie utrudnienie.

Jednocześnie bardzo proszę o śledzenie informacji w mediach, czy strajk ten zostanie faktycznie rozpoczęty, gdyż cały czas trwają negocjacje pomiędzy przedstawicielami Rządu a stroną związkową. Proszę również codziennie sprawdzać informacje w dzienniku elektronicznym, gdyż w przypadku strajku - o jego zakończeniu i wznowieniu zajęć dydaktycznych zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
/-/ Maciej Karczewski

Załączniki:
FileDescription
Download this file (deklaracja rodziców - strajk.pdf)deklaracja rodziców - strajk.pdf 

Projekty i programy

Szkoła Wspierająca Uzdolnienia
Moje miasto bez elektrośmieci
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
su
sks
rowerowy_maj
logo DI