Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

28 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 21 im. Fryderyka Chopina odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat" dla uczniów klas szóstych. Z przyjemnością informujemy o osiągnięciach naszych uczniów, którzy w klasyfikacji indywidualnej zajęli: I m. Paweł Andrzejak z kl. VIb, II m. Alicja Maciejewicz z kl. VIa, III m. Oliwier Piotrowski z kl. VIa. Ich łączny wynik dał nasze szkole I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Brawo! Jesteśmy z nich bardzo dumni. Udowodnili, że wiedza z z matematyki i przyrody idą ze sobą w parze, a logiczne myślenie sprawdza się zawsze i w każdej sytuacji. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. 

Uczniów do konkursu przygotowali: p. Małgorzata Nowakowska, p. Monika Salamon i p. Grażyna Tkaczyk.

IMG_20181128_140026
IMG_20181128_140417
IMG_20181128_140108
Previous Next Play Pause
1 2 3

Projekty i programy

Szkoła Wspierająca Uzdolnienia
Moje miasto bez elektrośmieci
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
su
sks
rowerowy_maj
logo DI