Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy "W drodze do niepodległości" prezentującej trudną drogę Polaków do odzyskania niepodległości i kształtowania się polskiej państwowości. Wystawa będzie udostępniona w naszej szkole do najbliższego czwartku.

Projekt został zrealizowany przez PERN S.A., Bank Pocztowy S.A., Narodowe Archiwum Cyfrowe i Archiwum Akt Nowych i jest częścią obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach programu "Niepodległa".

Projekty i programy

Szkoła Wspierająca Uzdolnienia
Moje miasto bez elektrośmieci
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
su
sks
rowerowy_maj
logo DI