Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W piątek, 23 listopada zaprosiliśmy rodziców i dziadków naszych uczniów na program słowno - muzyczny przygotowany z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Katarzyna Majewska – Zastępca Dyrektora Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie, Pan Tomasz Maliszewski  - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Płocka, Pani Agnieszka Olczyk-Twardy – Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Płocku, Pan Stanisław Szkopek – Przewodniczący Rady Mieszkańców Osiedla Kochanowskiego i Pani Iwona Kujawa – Kierownik Klubu Osiedla Kochanowskiego.

Radość, jaką w 1918 roku przeżywali nasi pradziadkowie, stała się dzisiaj naszym udziałem, a obchodzone niedawno Święto Niepodległości było okazją do refleksji, czym dla nas, Polaków jest Ojczyzna.

Serdecznie dziękujemy Panom Markowi Lewandowskiemu i Zbigniewowi Puchalskiemu za przygotowanie scenariusza uroczystości, a Pani Renacie Rybickiej-Jakielskiej za przygotowanie lektora i uczniów recytujących wiersze. Dekorację przygotowały Panie Joanna Szymborska i Maja Gorczyca, chór szkolny przygotował Pan Michał Krzywda, zespół gitarowy Pan Gabriel Sieradzki, a dyrygował Pan Maciej Karczewski. Muzyczną oprawę zapewnił zespół instrumentalny w składzie: Michał Pach - klarnet, Gabriel Sieradzki - gitara, akordeon, Michał Krzywda - instrumenty klawiszowe.

P1130815 (Copy)
P1130862 (Copy)
P1130830 (Copy)
P1130863 (Copy)
P1130824 (Copy)
P1130836 (Copy)
P1130840 (Copy)
P1130841 (Copy)
P1130842 (Copy)
P1130854 (Copy)
P1130859 (Copy)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Projekty i programy

Szkoła Wspierająca Uzdolnienia
Moje miasto bez elektrośmieci
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
su
sks
rowerowy_maj
logo DI