W piątek, 23 listopada zaprosiliśmy rodziców i dziadków naszych uczniów na program słowno - muzyczny przygotowany z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Katarzyna Majewska – Zastępca Dyrektora Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie, Pan Tomasz Maliszewski  - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Płocka, Pani Agnieszka Olczyk-Twardy – Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Płocku, Pan Stanisław Szkopek – Przewodniczący Rady Mieszkańców Osiedla Kochanowskiego i Pani Iwona Kujawa – Kierownik Klubu Osiedla Kochanowskiego.

Radość, jaką w 1918 roku przeżywali nasi pradziadkowie, stała się dzisiaj naszym udziałem, a obchodzone niedawno Święto Niepodległości było okazją do refleksji, czym dla nas, Polaków jest Ojczyzna.

Serdecznie dziękujemy Panom Markowi Lewandowskiemu i Zbigniewowi Puchalskiemu za przygotowanie scenariusza uroczystości, a Pani Renacie Rybickiej-Jakielskiej za przygotowanie lektora i uczniów recytujących wiersze. Dekorację przygotowały Panie Joanna Szymborska i Maja Gorczyca, chór szkolny przygotował Pan Michał Krzywda, zespół gitarowy Pan Gabriel Sieradzki, a dyrygował Pan Maciej Karczewski. Muzyczną oprawę zapewnił zespół instrumentalny w składzie: Michał Pach - klarnet, Gabriel Sieradzki - gitara, akordeon, Michał Krzywda - instrumenty klawiszowe.

P1130815 (Copy)
P1130862 (Copy)