W dniu 9 października 2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy.

W głosowaniu (online) wzięło udział 243 uczniów klas IV-VII, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 5 zgłoszonych kandydatów. Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów byli: pani Joanna Szymborska oraz pan Michał Krzywda - opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły dwie osoby, które uzyskały największą liczbę głosów:

1. Eliza Komsta kl. Vc - przewodnicząca samorządu
  2. Oliwia Ziółkowska kl. IVc - z-ca przewodniczącej samorządu

Uczniowie, którzy będą wspomagali pracę prezydium Samorządu Uczniowskiego:

• Alicja Bedyk kl. VIIb
  • Kamil Dymowski kl. IVb
  • Natalia Żebrowska kl. VIa

Wszystkim  zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Owoce i warzywa w szkole