Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 5a (oddział sportowy) podczas wczorajszego meczu LOTTO Ekstraklasy wyprowadzili na murawę zawodników Wisły Płock i Bruk Betu Termalica Nieciecza. Była to nagroda za aktywny udział klasy w kampanii Rowerowy Maj 2017.
Ubrani w koszulki z napisem „70 lat Wisły” nasi mali sportowcy mocno dopingowali Nafciarzy podczas meczu. Mamy nadzieję, że wsparcie trybun przyczyniło się do zwycięstwa naszej Wisły!

 

5a1
5a2
5a3
Previous Next Play Pause
1 2 3

Projekty i programy

Szkoła Wspierająca Uzdolnienia
Moje miasto bez elektrośmieci
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
su
sks
rowerowy_maj
logo DI