Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MAZOWIECKA POLICJA APELUJE!

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.cTylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.cWprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.

Wyłączeni z tego obowiązku będącrodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),ca także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.

Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.

Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie.

Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!

Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.

Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.

 

DRODZY UCZNIOWIE!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby które nie ukończyły 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki osób dorosłych. Dlatego na ulicach i innych miejscach publicznych możecie przebywać tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub jakiegoś innego dorosłego.

Zaniechajcie wychodzenia z domu jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne!

Unikajcie miejsc publicznych!

Respektujcie wszelkie zasady bezpieczeństwa pamiętając, że za nieprzestrzeganie przepisów możecie być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej!

Załączniki:
FileDescription
Download this file (Apel Policji Koronawirus.pdf)Apel Policji Koronawirus.pdf 

Drodzy rodzice, kochani uczniowie!

Jeżeli potrzebujecie porozmawiać się z Panią Pedagog lub Panią Psycholog od dzisiaj możecie to zrobić korzystając również z Facebooka.

Z paniami można kontaktować się poprzez wiadomości prywatne lub grupę wsparcia.

Oficjalny profil pedagoga szkolnego: https://www.facebook.com/wioletta.polanczykbraun

Oficjalny profil psychologa szkolnego: https://www.facebook.com/milena.sawickawychodzka

Grupa wsparcia: https://www.facebook.com/groups/pedagog.psychologSP11/

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.


Drodzy uczniowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.

Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu

Drodzy Rodzice!

Z pewnością zauważyliście Państwo dzisiaj kolejny problem, z którym będziemy się czasami spotykać. Poranne obciążenie serwerów, na których działają dzienniki spowodowało duże niedogodności w funkcjonowaniu tego systemu.

W samym Płocku jest ponad 12 000 uczniów, których rodzice, a często dodatkowo sami uczniowie, korzystają z MobiDziennika. Pomimo przygotowań i wdrożenia nowych rozwiązań przez firmę administrującą dziennikiem, nie udało się uniknąć zawieszenia podczas pracy.

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że w najbliższych dniach sytuacja będzie się powtarzała, ale w przyszłym tygodniu wszytko powinno się unormować. Po prostu logowania rozłożą się na cały dzień, w kolejnych dniach nie wszyscy będą musieli sprawdzać lekcje z samego rana. Pewnie zostanie coś do zrobienia z dnia poprzedniego :)

Zwróciłem się dzisiaj z prośbą do nauczycieli, żeby w miarę możliwości przesyłali materiały i zadania dzień wcześniej wieczorem. Na pewno w kolejnych dniach chociaż część zadań będzie w takich terminach przesyłana.

Oczywiście w przypadku większej awarii dziennika przygotowałem rozwiązania alternatywne. Takie, które pozwolą nam zachować ciągłość kształcenia na odległość. Dodatkowa platforma dla klas 4-7 powinna zacząć działać na początku przyszłego tygodnia. A zawsze w ostateczności pozostaje nam rozwiązanie, które sprawdzaliśmy w pierwszym i drugim tygodniu zawieszenia zajęć lekcyjnych, czyli materiały od nauczycieli umieszczane na stronie naszej szkoły.

Łącząc wyrazy szacunku

Maciej Karczewski

Szanowni Państwo!

Od 25 marca 2020 r. (środa) rozpoczynamy realizację nauczania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość według harmonogramu, który został przesłany w dzienniku elektronicznym.

Na pewno jesteście Państwo zaniepokojeni, jak będzie wyglądała ta praca przez najbliższe tygodnie. W tej nadzwyczajnej sytuacji łatwo o błędy, które wcale nie wynikają z niekompetencji, czy złej woli. W końcu wszyscy znaleźliśmy się na głębokiej wodzie i staramy się jak najszybciej nauczyć pływać. Mam jednak nadzieję, że wspólnie uda nam się tak wszystko zorganizować, żeby pokonać ewentualne trudności i ograniczyć możliwości porażki.

Organizacja kształcenia na odległość w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11:

 1. Od środy będziecie Państwo otrzymywać informacje i materiały na konta rodziców w dzienniku elektronicznym (klasy 1-3) lub konta rodziców i uczniów (klasy 4-7). Będą to lekcje zawierające nowe treści programowe wraz z objaśnieniami nauczyciela.
 2. Materiały będą wysyłane do godz. 9.00 w dniu wskazanym w harmonogramie. Nauczyciele mogą również przesyłać materiały wcześniej z dodatkową informacją, kiedy powinny być wykonane.
 3. Rozpoczynamy od rozwiązania opierającego się na wykorzystaniu głównie treści i zadań zamieszczonych w podręcznikach i zeszytach ćwiczeń, które uczniowie posiadają w domu.
 4. W niektórych klasach nauczyciele wdrażali już wcześniej elementy pracy zdalnej z wykorzystaniem multibooków, czy zewnętrznych platform edukacyjnych – w takich przypadkach będą te działania kontynuować.
 5. W najbliższych dniach chcemy skupić się na zmotywowaniu uczniów do pracy własnej i wypracowaniu najlepszych sposobów na przekazywanie materiałów do kształcenia na odległość.
 6. Na początku przyszłego tygodnia uruchomiona zostanie dodatkowo platforma edukacyjna.
 7. Nauczyciele będą przesyłali również linki do filmów, czy gier edukacyjnych jako materiały dodatkowe.
 8. Część kart pracy będzie przygotowywana w edytorze tekstu Microsoft Word. Kartę będzie można wydrukować, wypełnić, po czym zeskanować lub zrobić zdjęcie i przesłać nauczycielowi do oceny. Natomiast w przypadku braku dostępu do drukarki będzie możliwe wypełnienie karty na komputerze i odesłanie nauczycielowi jako załącznik.
 9. Jeżeli nie posiadają Państwo programu Microsoft Word można skorzystać z darmowego pakietu Open Office lub bezpłatnego rozwiązania Google Dokumenty, które jest dostępne dla każdego posiadacza konta Google bez konieczności instalacji programu.
 10. Nauczyciele, w każdej wysłanej wiadomości z zadaną pracą, określą które zadania będą oceniane i które należy odesłać jako załączniki (w formie zdjęcia, czy pliku). Nie ma konieczności wysyłania przez rodziców zdjęć wszystkich wykonywanych prac dzieci.
 11. Wszystkie karty pracy, wypracowania, prace pisemne, prace plastyczne, techniczne, itp. muszą być przez uczniów były gromadzone i obowiązkowo będą musiały zostać dostarczone nauczycielowi po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć w szkole.
 12. Rodzice mogą odsyłać prace uczniów jako załączniki do wiadomości również z telefonów, ale jest to możliwe tylko w przypadku zalogowania się do dziennika za pomocą dowolnej przeglądarki (np. Google Chrome, Firefox Mozilla). Aplikacja MobiDziennik przeznaczona na smartfony nie pozwala dołączyć żadnych plików do wiadomości.
 13. W indywidualnych przypadkach, gdy korzystanie z internetu przez ucznia jest niemożliwe lub znacznie utrudnione, jak również w sytuacji braku drukarki wydrukowane materiały do pracy własnej będzie można odebrać w szkole. Konieczność przygotowania dokumentów należy zgłosić wcześniej do sekretariatu, tel. 24 364 77 80.
 14. Zgodnie z Rozporządzeniem MEN określam terminy i formę konsultacji rodziców z nauczycielami: kontakt jest możliwy za pomocą dziennika elektronicznego w poniedziałek w godz. 10.00 – 12.00 i czwartek w godz. 12.00 – 14.00. W pozostałe dni według indywidualnych ustaleń z nauczycielem.

Niezależnie od tego, jak zorganizujemy zdalne nauczanie, zdaję sobie sprawę, że będzie ono dla wielu rodzin dużym wyzwaniem i źródłem pretensji do tych, którzy je prowadzą. Jestem przekonany, że znajdziemy sposoby, dzięki którym każdy uczeń odnajdzie swoją własną drogę. Uczeń, który dzisiaj najbardziej potrzebuje wsparcia i zrozumienia, który z pomocą dorosłych musi na nowo poukładać swój edukacyjny świat.

Łącząc wyrazy szacunku

Maciej Karczewski
Dyrektor szkoły

Polecamy filmy edukacyjne przygotowane przez nauczycieli SP11:

Klasy 4

Klasy 5

Klasy 6

Klasy 7

Departament Informacji Ministerstwa Edukacji Narodowej przygotował poradnik z adresami platform, stron i serwisów edukacyjnych, z których mogą korzystać uczniowie w czasie zawieszenia zajęć edukacyjnych w szkołach.

Załączniki:
FileDescription
Download this file (MEN-polecane platformy, strony i serwisy.pdf)MEN-polecane platformy, strony i serwisy.pdf 

Zachęcamy uczniów do oglądania ekranizacji lektur na kanale TVP Kultura.


Poniedziałek, 16.03.2020 r.
godz. 13.00 – Pinokio
godz. 16.25 – W pustyni i w puszczy, odc. 1 (lektura obowiązkowa klasy IV-VI)

 

Wtorek, 17.03.2020 r.
godz. 13.00 – Klub włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima
godz. 15.55 – W pustyni i w puszczy, odc. 2 (lektura obowiązkowa klasy IV-VI)

 

Środa, 18.03.2020 r.
godz. 13.00 – Panna Nikt
godz. 15.55 – W pustyni i w puszczy, odc. 3 (lektura obowiązkowa klasy IV-VI)

 

Czwartek, 19.03.2020 r.
godz. 13.00 – Katarynka (lektura obowiązkowa klasy IV-VI)
godz. 13.25 – Antek
godz. 15.35 – W pustyni i w puszczy, odc. 4 (lektura obowiązkowa klasy IV-VI)

 

Piątek, 20.03.2020 r.
godz. 16.15 – Mały Książę (lektura obowiązkowa klasy VII-VIII)

 

Poniedziałek, 23.03.2020 r.
godz. 13.00 – Złota kaczka

 

Wtorek, 24.03.2020 r.

godz. 13.00 – Latarnik (lektura obowiązkowa klasy VII-VIII)

Szanowni Państwo!

W czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych (od 12 do 25 marca 2020 r.) sekretariat szkoły pracuje w godz. 8.00 - 15.00.

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w szkole do niezbędnego minimum. Większość spraw rozpatrzymy i zrealizujemy podczas:

 • rozmowy telefonicznej – 24 364 77 80,
 • za pomocą poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • dziennika elektronicznego.

Dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do naszej prośby.

Szanowni Państwo!

Zgodnie z decyzją Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego, po spotkaniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego, od 12.03.2020 r. (czwartek) na okres 2 tygodni zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno – wychowawcze oraz zamknięte wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe.

W szczególnych wypadkach, jeżeli rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki dzieciom, szkoła w dniach 12 i 13 marca 2020 r. (czwartek i piątek) zapewni zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy świetlicy, tj. 6.45 – 16.30.

Od poniedziałku, 16.03.2020 r., szkoła będzie zamknięta. Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze zostają odwołane do 25 marca 2020 r. (środa).

Proszę codziennie sprawdzać informacje w dzienniku elektronicznym, gdyż w przypadku otrzymania aktualnych informacji będziemy Państwa niezwłocznie o nich powiadamiać.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Z poważaniem

Maciej Karczewski
Dyrektor Szkoły

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

dla osób powracających z północnych Włoch,
w związku z zaobserwowanymi tam zakażeniami koronawirusem SARS-CoV-2.

Załączniki:
FileDescription
Download this file (Informacja GIS.pdf)Informacja GIS.pdf 

Serdecznie zapraszamy kandydatów na uczniów klas I
wraz z Rodzicami na Dzień Otwartych Drzwi

dbi2020

Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają uczniów klas IV - VII na dyskotekę karnawałową, która odbędzie się w dniu 04.02.2020 r. (wtorek)  w godz. 16.00 - 18.00 w szkolnej sali gimnastycznej. 

Dziękujemy wszystkim młodszym i starszym uczniom naszej szkoły, którzy okazali wielkie serce i wsparli zbiórkę darów dla podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Płocku.

Organizatorzy:
Małgorzata Chiszberg, Aleksandra Czarnecka,
Katarzyna Juzaszek-Jaworska, Hanna Szachowska

IMG_20200103_120539
IMG_20191220_110756
Previous Next Play Pause
1 2

2 i 3 stycznia 2020 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Godziny pracy świetlicy szkolnej w czasie zimowej przerwy świątecznej:

 • 23.12.2019 r. (poniedziałek) – 6.45 – 16.30,
 • 24.12.2019 r. (wtorek) – 6.45 – 14.00,
 • 27.12.2019 r. (piątek) – 6.45 – 16.30,
 • 30.12.2019 r. (poniedziałek) – 6.45 – 16.30,
 • 31.12.2019 r. (wtorek) – 6.45 – 14.00,
 • 02.01.2020 r. (czwartek) – 6.45 – 16.30,
 • 03.01.2020 r. (piątek) – 6.45 – 16.30.

kierm19

Informacje Głównego Inspektora Sanitarnego

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI