Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo!

W czasie wakacji  sekretariat szkoły pracuje w godz. 8.00 - 14.00.

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w szkole.

Większość spraw rozpatrzymy i zrealizujemy:

 • podczas rozmowy telefonicznej – 24 364 77 80,
 • za pomocą poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • za pomocą dziennika elektronicznego.

Dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do naszej prośby.

Informujemy, że biblioteka szkolna w czasie wakacji będzie pełniła dyżury, w trakcie których można wypożyczyć książki na wakacje:

 • 01.07.2020 r. (środa) w godz. 11.30 - 14.30,
 • 06.08.2020 r. (czwartek) w godz. 11.30 - 14.30.

Nauczyciele bibliotekarze serdecznie zapraszają!

Szczegółowe informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego 2019/2020 zostały przesłane w dzienniku elektronicznym (procedury, wytyczne dotyczące indywidualnych środków ochrony osobistej, dystansu społecznego).

Szanowni Państwo!

Na podstawie §11b Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.) publikujemy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klasy I na rok szkolny 2020/2021.

Załączniki:
FileDescription
Download this file (lista_nieprzyjetych.pdf)lista_nieprzyjetych.pdf 
Download this file (lista_przyjetych.pdf)lista_przyjetych.pdf 

Szanowni Państwo!

Na podstawie §11b Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.) publikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2020/2021.

HARMONOGRAM ZWROTU PODRĘCZNIKÓW DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

 • klasy: II i III - 15 – 16.06.2020 r.  w godz. 11.30 – 16.00,
 • klasy: V i VI - 17 - 18.06.2020 r.  w godz. 11.30 – 16.00 lub 22.06.2020 r.  w godz. 11.30 – 16.00,
 • klasy: I, IV i VII - termin zwrotu wrzesień/październik 2020 r.

Ćwiczeń nie zwraca się do biblioteki szkolnej.

Spis podręczników:

Załączniki:
FileDescription
Download this file (2_klasa.pdf)2_klasa.pdf 
Download this file (3_klasa.pdf)3_klasa.pdf 
Download this file (5_klasa.pdf)5_klasa.pdf 
Download this file (6_klasa.pdf)6_klasa.pdf 

Szanowni Państwo,

od 1 czerwca 2020 r. umożliwiamy uczniom indywidualne lub grupowe konsultacje z nauczycielami.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji konsultacji znajdziecie Państwo w Procedurze organizacji konsultacji, a harmonogram został przesłany w dzienniku elektronicznym.

Maciej Karczewski
Dyrektor szkoły

Od 1 czerwca 2020 r. w czasie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty biblioteka szkolna pracuje w następujących dniach i godzinach:

 • wtorek w godz. 13:00 – 16:00,
 • środa w godz. 13:00 – 16:00,
 • czwartek w godz. 10:00 – 12:00.

Szczegółowe zasady określone zostały w Procedurze organizacji pracy biblioteki. Istotne informacje:

 1. Wejście do biblioteki jest możliwe tylko od strony parkingu – oznaczone drzwi przy bocznym wejściu do szatni szkolnej.
 2. W punkcie wypożyczeń/zwrotów może przebywać 1 osoba. Wyjątek stanowi Rodzic z dzieckiem.
 3. Osoby stojące w kolejce stosują się do zalecenia 2 m dystansu społecznego pomiędzy innymi oczekującymi.
 4. Wszyscy użytkownicy zobowiązani są do noszenia maseczek w budynku szkoły, a także do zdezynfekowania rąk przy wejściu do pomieszczeń biblioteki.
 5. Uczeń, który chce wypożyczyć książkę, podaje wybrany tytuł nauczycielowi bibliotekarzowi i oczekuje w wyznaczonym miejscu na realizację zamówienia przez pracownika biblioteki.
 6. Oddawane przez czytelników książki odbędą 3-dniową obowiązkową kwarantannę w wydzielonym i odpowiednio oznakowanym miejscu.

Przez najbliższe 2 tygodnie prosimy o zwracanie/wypożyczanie książek. Termin zwrotu kompletu podręczników zostanie Państwu przesłany w oddzielnej wiadomości.

Maciej Karczewski
Dyrektor szkoły

Szanowni Państwo,

od 1 czerwca 2020 r. (poniedziałek) otwieramy szkolne boiska wielofunkcyjne dla uczniów, Rodziców i mieszkańców osiedla Kochanowskiego.

Korzystanie z boisk będzie możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00, ale będzie podlegało ograniczeniom wynikającym z zaleceń sanitarnych.

Na boisku w tym samym czasie może przebywać maksymalnie 14 osób. Wejścia grup zaplanowane są o pełnych godzinach, a czas przebywania grupy na boisku wynosi 50 min, po czym następuje 10 minutowa przerwa na dezynfekcję urządzeń. Osoby wchodzące na obiekt sportowy muszą dezynfekować ręce, a pracownik szkoły będzie dokonywał weryfikacji liczby osób korzystających z boiska.

Rodziców i uczniów, którzy chcą korzystać z boisk szkolnych proszę o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami określonymi w Procedurze funkcjonowania boisk szkolnych w czasie stanu epidemii, którą przesyłam w załączniku.

Maciej Karczewski
Dyrektor Szkoły

Zapraszamy do wirtualnej galerii, w której przedstawione są prace uczniów, wykonane podczas XV edycji Międzyszkolnych Spotkań Twórczych "Ortomaci w naszych domach", które były realizowane w ramach akcji #zostanwdomu.

Organizatorami wydarzenia są: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku.

Jeżeli zdarzyłoby się, że braliście udział w konkursie, a Waszej pracy nie ma w galerii, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekty - modele planety ORTOMATYKI

Alan Czarnomski
Amelia Krawiec
Amelia Sieńko
Emilia Sobczak
Filip Obrębski
Hubert Szymański
Hubert Szymański
Lena Karcz
Maria Budek
Maria Budek
Mateusz Brzeziński
Wiktor Hutnik
Wiktor Hutnik
Wiktor Hutnik
Wiktor Machała

 

Rysunki - Kosmita

Alan Czarnomski
Alan Czarnomski
Amelia Krawiec
Antoni Puławski
Antoni Sztupecki
Dawid Zyznowski
Dawid Zyznowski
Emila Sobczak
Emilia Sobczak
Franciszek Trzciński
Franciszek Obrębski
Hubert Szymański
Jakub Strzelczak
Kacper Wagner
Kamil Dymowski
Klaudia Brzezińska
Kuba Wagner
Lena Karcz
Lena Truskolaska
Lena Wolder
Lena Wolder
Lena Wolder
Lena Żeberkiewicz
Małgorzata Kamińska
Maja Żmijewska
Mateusz Brzeziński
Mateusz Brzeziński
Mateusz Brzeziński
Mateusz Lewandowski
Oliwia Kujawa
Patrycja Wysocka
Seweryn Stefański
Seweryn Stefański
Seweryn Stefański
Seweryn Stefański
Szymon Łagodziński
Wiktor Groszewski
Wiktor Hutnik
Wiktor Machała
Zofia Kurcińska
Zofia Ratkowska
Amelka Sosnowska
Filip Linowski
Maja Kotkowska
Natalia Staniszewska
Maja Ocicka
Wiktoria Wicińska
Jakub Różański
Szymon Rostkowski

 

Opowiadania o dobrych kosmitach

Szanowni Państwo!

Od poniedziałku, 18 maja br. przywrócona zostaje możliwość, za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć rewalidacyjnych dla dzieci i młodzieży z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Zajęcia będą prowadzone w szkole z zachowaniem zasad sanitarnych.

Od 25 maja br. zostaną przywrócone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W zależności od sytuacji w danej szkole dyrektor zdecyduje czy będzie utrzymane to kształcenie w formie stacjonarnej, czy z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Od 1 czerwca br. wszyscy uczniowie będą mieli możliwość korzystania z konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla ucznia, natomiast dyrektor szkoły będzie zobowiązany je zorganizować, biorąc pod uwagę możliwości szkoły. Nauczanie zdalne będzie kontynuowane w obecnej formie.

W kolejnych tygodniach Ministerstwo Edukacji Narodowej będzie sukcesywnie wydawać stosowne rozporządzenia oraz przekazywać wytyczne sanitarne dotyczące organizacji zajęć w szkołach.

Po otrzymaniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Edukacji Narodowej przekażę Państwu szczegółowe informacje dotyczące możliwości udziału dzieci w zajęciach wskazanych w dzisiejszym komunikacie.

Z poważaniem

Maciej Karczewski

Ze względu na brak możliwości spełnienia obowiązku weryfikacji wszystkich użytkowników korzystających z obiektu sportowego i konieczności dezynfekcji urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie informuję, że boiska wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku pozostają zamknięte do odwołania.

Maciej Karczewski
Dyrektor szkoły

Szanowni Państwo,

Minister Edukacji Narodowej poinformował o przedłużeniu ograniczenia w funkcjonowaniu szkół, przedszkoli i żłobków do 24 maja 2020 r. W tym czasie będzie kontynuowane nauczanie zdalne.

Informuję również, że 30.04.2020 r. (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i w tym dniu nie będą przesyłane materiały do pracy zdalnej uczniów.

Maciej Karczewski

Informujemy, że w czasie realizacji kształcenia na odległość w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 w Płocku pedagog i psycholog szkolny będą pełnić dyżury pod numerem telefonu 24 364 77 89 w podanych w tabeli dniach i godzinach:

Pedagog szkolny - Wioletta Polańczyk-Braun

Psycholog szkolny - Milena Sawicka-Wychódzka

04.06.2020 r., godz. 15.00 - 16.00 02.06.2020 r., godz. 11.00 - 12.00
10.06.2020 r., godz. 11.00 - 12.00 09.06.2020 r., godz. 15.00 - 16.00
18.06.2020 r., godz. 15.00 - 16.00 16.06.2020 r., godz. 11.00 - 12.00
25.06.2020 r., godz. 11.00 - 12.00 23.06.2020 r., godz. 15.00 - 16.00

 

ORTOMACI w naszych domach

Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że XV Międzyszkolnych Spotkań Twórczych odbędzie się w ramach akcji #zostańwdomu i przyjmie postać Konkursu. 

Nie możemy pozostać obojętni na potrzeby wszystkich tych, którzy pomimo panującej pandemii, pragną kreatywnie spędzać czas w domu. Proponujemy wspólną, twórczą zabawę w gronie najbliższych. Zapraszamy do zabawy! Kosmiczne projekty to przeciez Wasza specjalność!

Szczegóły w załączniku.

Załączniki:
FileDescription
Download this file (MST 2020.pdf)MST 2020.pdf 
Download this file (Zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych.pdf)Zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych.pdf 

Do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Do tego czasu w naszej szkole będzie kontynuowane kształcenie na odległość wg obowiązującego od 25 marca harmonogramu.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 642).

MAZOWIECKA POLICJA APELUJE!

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.cTylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.cWprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.

Wyłączeni z tego obowiązku będącrodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),ca także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.

Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.

Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie.

Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!

Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.

Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.

 

DRODZY UCZNIOWIE!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby które nie ukończyły 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki osób dorosłych. Dlatego na ulicach i innych miejscach publicznych możecie przebywać tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub jakiegoś innego dorosłego.

Zaniechajcie wychodzenia z domu jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne!

Unikajcie miejsc publicznych!

Respektujcie wszelkie zasady bezpieczeństwa pamiętając, że za nieprzestrzeganie przepisów możecie być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej!

Załączniki:
FileDescription
Download this file (Apel Policji Koronawirus.pdf)Apel Policji Koronawirus.pdf 

Drodzy rodzice, kochani uczniowie!

Jeżeli potrzebujecie porozmawiać się z Panią Pedagog lub Panią Psycholog od dzisiaj możecie to zrobić korzystając również z Facebooka.

Z paniami można kontaktować się poprzez wiadomości prywatne lub grupę wsparcia.

Oficjalny profil pedagoga szkolnego: https://www.facebook.com/wioletta.polanczykbraun

Oficjalny profil psychologa szkolnego: https://www.facebook.com/milena.sawickawychodzka

Grupa wsparcia: https://www.facebook.com/groups/pedagog.psychologSP11/

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.


Drodzy uczniowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.

Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu

Drodzy Rodzice!

Z pewnością zauważyliście Państwo dzisiaj kolejny problem, z którym będziemy się czasami spotykać. Poranne obciążenie serwerów, na których działają dzienniki spowodowało duże niedogodności w funkcjonowaniu tego systemu.

W samym Płocku jest ponad 12 000 uczniów, których rodzice, a często dodatkowo sami uczniowie, korzystają z MobiDziennika. Pomimo przygotowań i wdrożenia nowych rozwiązań przez firmę administrującą dziennikiem, nie udało się uniknąć zawieszenia podczas pracy.

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że w najbliższych dniach sytuacja będzie się powtarzała, ale w przyszłym tygodniu wszytko powinno się unormować. Po prostu logowania rozłożą się na cały dzień, w kolejnych dniach nie wszyscy będą musieli sprawdzać lekcje z samego rana. Pewnie zostanie coś do zrobienia z dnia poprzedniego :)

Zwróciłem się dzisiaj z prośbą do nauczycieli, żeby w miarę możliwości przesyłali materiały i zadania dzień wcześniej wieczorem. Na pewno w kolejnych dniach chociaż część zadań będzie w takich terminach przesyłana.

Oczywiście w przypadku większej awarii dziennika przygotowałem rozwiązania alternatywne. Takie, które pozwolą nam zachować ciągłość kształcenia na odległość. Dodatkowa platforma dla klas 4-7 powinna zacząć działać na początku przyszłego tygodnia. A zawsze w ostateczności pozostaje nam rozwiązanie, które sprawdzaliśmy w pierwszym i drugim tygodniu zawieszenia zajęć lekcyjnych, czyli materiały od nauczycieli umieszczane na stronie naszej szkoły.

Łącząc wyrazy szacunku

Maciej Karczewski

Projekty i programy

Moje miasto bez elektrośmieci
swu
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
sks
baner
rowerowy_maj
logo DI