Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia dodatkowe
 
Międzyszkolne
Spotkania Twórcze
 
Dziennik
elektroniczny
 
Kalendarz szkolny
 

LOGOPEDIA GRUPOWA

Nauczyciel Uczniowie z klas Dzień tygodnia Godziny zajęć Nr sali
Piotrowska Agata 5a środa 7.45-8.45 21
Piotrowska Agata 2d piątek 12.35-13.35 10
Piotrowska Agata 1b, 2a wtorek 12.35-13.35 10
Rybicka – Jakielska Renata 2c,3a środa 11.45-12.45 12
Rybicka – Jakielska Renata 6a, 6c czwartek 13.45-14.35 23
Rybicka – Jakielska Renata 6b czwartek 14.35-15.35 23
Rybicka – Jakielska Renata 4a, 4b, 4c środa 14.35-15.35 23
Szachowska Hanna 2e, 3d wtorek 12.35-13.35 16
Szachowska Hanna 2e czwartek 12.35-13.35 16
Szachowska Hanna 3b, 3c piątek 12.35-13.35 16
Wielgócka Joanna 2e, 3c wtorek 13.45-14.45 11
Wielgócka Joanna 2b czwartek 12.30-13.30 11
Wielgócka Joanna 5b czwartek 13.35-14.35 11
Wielgócka Joanna 2b piątek 12.45-13.45 11

SOCJOTERAPIA

Nauczyciel Uczniowie z klas Dzień tygodnia Godziny zajęć Nr sali
Polańczyk – Braun Wioletta 3a, 3d, 4b poniedziałek 12.45-13.45 28
Polańczyk – Braun Wioletta 5b, 6a wtorek 13.45-14.45 28

ZAJĘCIA DODATKOWE

Nauczyciel Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina zajęć Nr sali
Błaszczyk Konrad APN – kl.I środa 14.35-15.20 sala gimnastyczna
APN – kl.II środa 15.25-16.10 sala gimnastyczna
APN – kl.III środa 16.10-17.40 sala gimnastyczna
Czarnecka Aleksandra Twórczość wtorek 12.45-13.30 36
Dądzik Dorota Twórczość poniedziałek 11.45-12.30 34
Dziegięlewska  Edyta Twórczość wtorek 13.45-14.30 biblioteka
Innowacja czwartek 13.45-14.30 22
Garwacka Katarzyna Koło artystyczne poniedziałek 12.45-13.30 33
Grzelak  Elżbieta Twórczość czwartek 11.45-12.30 35
Klimek  Monika Koło plastyczne wtorek 15.00-15.45 świetlica
Kowalska Marta Twórczość poniedziałek 12.45-13.30 10
Koło języka angielskiego 2a czwartek 8.00-8.45 10
Koło języka angielskiego 2b wtorek 8.00-8.45 11
Koło języka angielskiego 2c poniedziałek 11.45-12.30 12
Koło języka angielskiego 2d czwartek 11.45-12.30 33
Koło języka angielskiego 2e poniedziałek 8.00-8.45 14
Koło języka angielskiego 3d środa 8.00-8.45 16
Krzywda  Michał Koło informatyczne wtorek 13.45-13.30 22
Chór

poniedziałek

wtorek

14.35-15.20

13.45-14.30

25
Koło muzyczne wtorek 12.45-13.30 25
Kucicka Małgorzata Twórczość wtorek 12.45-13.30 32
Koło teatralne czwartek 12.45-13.30 32
Lewandowski  Marek SKKT piątek 12.45-13.30 30
Nowakowska Małgorzata Koło przyrodnicze poniedziałek 13.45-14.30 27
Ogieniewski Tomasz Zuchy wtorek 14.45-15.30 świetlica
Polacka Krystyna SKS wtorek 15.25-16.05 sala gimnastyczna
Polańczyk-Braun  Wioletta Twórczość poniedziałek 13.45-14.30
WDŻ 5a II s.
WDŻ 5b II s.
WDŻ 6a środa 13.45-14.30
WDŻ 6b poniedziałek 14.35-15.20
WDŻ 6c piątek 13.45-14.30
Puchalski  Zbigniew Koło historyczne czwartek 14.30-15.15 25
Innowacja czwartek 13.30-14.15 22
Salamon-Cichosz Monika Twórczość czwartek 14.35-15.20 24
Koło matematyczne wtorek 14.35-15.20 24
Serafin Tomasz SKS czwartek 14.35-16.05 sala gimnastyczna
Stefańska  Małgorzata Twórczość poniedziałek 11.45-12.30 13
Tkaczyk  Grażyna Koło matematyczne czwartek 12.45-13.30 29
Tomaszewska  Małgorzata Koło języka angielskiego 3c wtorek 11.30-12.30 32
Wegner Karolina Koło języka angielskiego 3a piątek 10.45-11.30 36
Koło języka angielskiego 3b piątek 11.45-12.30 13
Zaremba Iwona Twórczość czwartek 13.45-14.30 biblioteka
Zgorzelska Anna Twórczość wtorek 8.00-8.45 26
Zieliński  Przemysław SKS poniedziałek 15.30-17.00 sala gimnastyczna

INNE ZAJĘCIA DODATKOWE

Nauczyciel Uczniowie z klas Dzień tygodnia Godziny zajęć Nr sali

Szarmach-Jończyk Dorota

(Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku)

I-III środa 12.45-14.15

Szarmach-Jończyk Dorota

(Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku)

IV-VI środa 14.30-16.00 27

 

Projekty i programy

Owoce i warzywa w szkole
Szkoła Wspierająca Uzdolnienia
Moje miasto bez elektrośmieci
Delta klub
Helpline
fdn
Bezpieczny i niechroniony
papn
su
sks
rowerowy_maj
logo DI
bip
plock
ppo
men
mko